تولید روپوش مدارس و لوازم التحریر ، و همچنین کیف مدارس از نیاز های اساسی آموزشی مردم جامعه است که همه ساله دغدغه مسئولین آموزشی و خانواده ها است . شرکت پیشرو راه آسایش با انجام کلیه خدمات تولید روپوش مدارس و کیف مدارس در بهترین کیفیت و با بهترین مواد ضمن تولید محصولات باکیفیت آموزشی در راستای کارآفرینی و رونق چرخه اقتصادی کشورمان قدم عظیم برداشته است .پیشرو راه آسایش تولید کننده و دوخت انواع روپوش مدارس پسرانه دخترانه در تمام مقاطع ، کیف مدارس با پارچه های مرغوب و باکیفیت با کادری مجرب و دستگاه های دقیق و حرفه ای !

شرکت پیشرو راه آسایش با در نظر گرفتن استاندارد ها و سیستم آموزشی و توجه به ذوق و سلیقه دانش آموزان و بر اساس طبقه بندی و گروه سنی هر مقطع اقدام به دوخت و تولید روپوش مدارس در تمام مقاطع و منطبق با ذوق و سلیقه ایرانی با استفاده از پارچه ها و الیاف مناسب ، قابل شستشو ، مقاوم در برابر ساییدگی و.. وتحویل دهی در موعد مقرر نموده است .

کیفیت دوخت ، پارچه و مواد اولیه مرغوب ، طراحی و دوخت ماهرانه ، اتوی مناسب روپوش مدرسه ، تحویل دهی به موقع روپوش و کیف مدارس از ویژگی های بارز شرکت پیشرو راه آسایش در جلب اطمینان مردمی است .

کیف مدارس و سلامت کیفی آن ها:

حساسیت درانتخاب کیف مدارس از انتخاب روپوش مدارس بسیار بیشتر است زیرا اگر کودکان و نوجوانان از کیف نامناسب از نظر وزن و.. استفاده کنند ، در سنین بزرگسالی شاهد مشکلات و درد هایی در ناحیه کمر شانه ها و ستون فقرات فرد خواهد بود .

برای مثال کیف خالی کودکان باید حداکثر تا 10% وزن کودک باشد و برای نوجوانان هم نباید بیشتر از یک کیلوگرم وزن داشته باشد .به طورکلی انتخاب کیف سبک ومتناسب با قد و سن و شانه های دانش آموز امری مهم در سلامت جسمی دانش آموزان است .

شرکت پیشرو راه آسایش با در نظر گرفتن سلامت و راحتی دانش آموزان و با تولید روپوش مدارس با بهترین پارچه و دوخت کیف مدارس تضمین کننده سلامتی دانش آموزان است .

کیف سومیت SUMIT

قیمت : 77 هزار تومان

کوله پشتی

قیمت : 180 هزار تومان

با 30 درصد تخفیف

125 هزار تومان

کیف رودوشی

قیمت : 37 هزار تومان